OSGB Teklifi için lütfen aşağıdaki alanları eksiksiz doldurunuz.Ekibimiz en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.

Birlik OSGB olarak, aşağıdaki bölgelere koordine ve standart İş Sağlığı ve Güvenliği hizmetleri, İş güvenliği Uzmanı, İşyeri Hekimliği, İlk Yardım eğitimi, Yangın Eğitimi ve Diğer OSGB hizmetleri vermekteyiz. OSGB Teklif için lütfen aşağıda bulunan formu eksiksiz doldurunuz.

OSGB Teklif Formu


[NEXForms id=”1″]

Birlik OSGB olarak şirketlerin özel ihtiyaçlarına uygun butik çözümler üretmek konusunda önemli bir deneyim ve bilgi birikimine ulaşmıştır. Birlik OSGB özellikle zincir yapıya sahip ulusal şirketlere yönelik iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinde, şirketlerin  kapasite ve sunduğu hizmet çeşitliliklerini inceleyerek etkin çözümler sunmaktadır.

OSGB Teklifinizi, Manisa, İzmir, Kütahya, Uşak, Aydın ve Balıkesir’de koordine ve standart İş Sağlığı ve Güvenliği hizmetlerini almak için verebilirsiniz. Birlik OSGB İş Sağlığı ve Güvenliği alanında sektörün lider firması olarak bu iş kolunda da bölgenin en önemli firmalarıyla çalışmaktadır.

Amacımız; kamu ve özel sektördeki tüm firma ve kuruluşlara hastane dışı sağlık ve İş Güvenliği sektöründeki tüm hizmetleri teker teker ve birbirini tamamlayan bir bütünlük içindeki ürünler ile giderek derinleşen ve çeşitlenen bir anlayış ile sunmak. Bu doğrultuda tüm taleplerinizi karşılamak için her zaman yanınızda olduğumuzu bilmenizi istiyoruz.

Birlik OSGB

Birlik OSGB ;

Birlik İş Sağlığı ve Güvenliği
Ortak Sağlık Güvenlik Birimi
Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

Muradiye Mahallesi, Nergiz Sokak No:6-B
Yunusemre / Manisa
info@birlikosgb.net
Web: https://birlikosgb.net
Tel: +90 (236) 503 0491
GSM:+90 (537) 685 655
GSM:+90 (537) 775 0671