OSGB Teklifi için lütfen aşağıdaki alanları eksiksiz doldurunuz.Ekibimiz en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.

Birlik OSGB olarak, Manisa, İzmir, Kütahya, Uşak ve Balıkesir’de koordine ve standart İş Sağlığı ve Güvenliği hizmetleri, İş güvenliği Uzmanı, İşyeri Hekimliği, İlk Yardım eğitimi, Yangın Eğitimi ve Diğer OSGB hizmetleri için teklif isteyebilirsiniz


  Talep Edilen Hizmetler
  İSG Uzmanlığı Hizmetiİşyeri Hekimliği HizmetiDSP TalebiİSG EğitimiSağlık Taramasıİlkyardım EğitimiYangın EğitimiYüksekte Çalışma EğitimRisk DeğerlendirmesiOrtam ÖlçümleriPKD HazırlamaADP Hazırlama

  Tehlike Sınıfınız


  Birlik OSGB olarak şirketlerin özel ihtiyaçlarına uygun butik çözümler üretmek konusunda önemli bir deneyim ve bilgi birikimine ulaşmıştır. Birlik OSGB özellikle zincir yapıya sahip ulusal şirketlere yönelik iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinde, şirketlerin  kapasite ve sunduğu hizmet çeşitliliklerini inceleyerek etkin çözümler sunmaktadır.

  OSGB Teklifinizi, Manisa, İzmir, Kütahya, Uşak ve Balıkesir’de koordine ve standart İş Sağlığı ve Güvenliği hizmetlerini almak için verebilirsiniz. Birlik OSGB İş Sağlığı ve Güvenliği alanında sektörün lider firması olarak bu iş kolunda da bölgenin en önemli firmalarıyla çalışmaktadır.

  Amacımız; kamu ve özel sektördeki tüm firma ve kuruluşlara hastane dışı sağlık ve İş Güvenliği sektöründeki tüm hizmetleri teker teker ve birbirini tamamlayan bir bütünlük içindeki ürünler ile giderek derinleşen ve çeşitlenen bir anlayış ile sunmak. Bu doğrultuda tüm taleplerinizi karşılamak için her zaman yanınızda olduğumuzu bilmenizi istiyoruz.

   

  Birlik OSGB

  Birlik OSGB ;

  Birlik İş Sağlığı ve Güvenliği
  Ortak Sağlık Güvenlik Birimi
  Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

  Muradiye Mahallesi, Nergiz Sokak No:6-B
  Yunusemre / Manisa
  info@birlikosgb.net
  Web: https://birlikosgb.net
  Tel: +90 (236) 503 0491
  GSM:+90 (537) 685 655
  GSM:+90 (537) 775 0671